nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 14.05.2015 10:00

Bóg wie, co robi

Ciągle kogoś tracę, bliskich, znajomych przyjaciół, każdego denerwuję swoim zachowaniem. Nie rozumiem tego, bo według mnie nic we mnie się nie zmieniło. Mam jedną prawdziwą osobę bardzo mi bliską, nasza znajomość jest bardzo pokręcona, dlatego też wyjątkowa, wręcz czuję, ze Bóg maczał w niej palce. No i pojawiła się na horyzoncie pewna dziewczyna, jest młodsza o rok, ale to co. Nie mam odwagi zagadać, bo Ona ma bardzo ,, ostry ,, charakter, taki jak ja. Spojrzeliśmy na siebie kilka razy, były uśmiechy. Raz rozmawialiśmy, taka rozmowa bez konkretów no cóż. Głęboko wierzę w to, że Bóg wie co robi. Modle się o to, żeby spotkać jakąś miłą osobę, no ale czekam i czekam. 16-latek

To przykre, że ludzie od Ciebie odchodzą. Może oni mają problemy, a nie Ty? A może jesteś zbyt zasadniczy? Nawet o Bogu mówisz bez bojaźni, zdanie, że  wierzysz, iż Bóg wie, co robi, dobrze  Cię chyba charakteryzuje.  Sam się zastanów, czy chcesz mieć na siłę znajomych, którym będziesz ulegał, byle Cię akceptowali, czy też jesteś po prostu sobą. Ważne jest to, czym denerwujesz innych, że się od Ciebie odsuwają. To przeanalizuj, przegadaj z kimś mądrym, kto Cię zna. Natomiast, jeśli zwróciłeś uwagę na rok młodszą koleżankę, to teraz ryzykuj, by ją poznać. Zapamiętaj, że kilka pierwszych rozmów bywa na ogół beznadziejnych.  Bo tak było, jest i będzie, że początki są sztuczne, pełne obaw i napięcia. Chłopak musi ryzykować i próbować nawiązać kontakt. To jest męska rola i nikt tego za Ciebie nie zrobi. Życzę wiele optymizmu, powodzenia, zawierzenia Bogu, ale też energii. Pamiętaj, że Bóg działa przez ludzi, dlatego sam o tę dziewczynę musisz się postarać.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione