nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 12.05.2015 21:00

Trudna sytuacja

Zakochałam się w ministrancie, ale nie wiem jak mu to powiedzieć. Chodzi do równoległej klasy. On chyba też do mnie coś czuje, bo ostatnio powiedział, że mu na mnie zależy. Dużo ze sobą piszemy i rozmawiamy, bo jesteśmy przyjaciółmi. 13 latka

Napisałaś w tytule listu, że sytuacja jest trudna. Po przeczytaniu listu stwierdzam, że sytuacja jest świetna, cudowna i lepsza być nie może. Ty się zakochałaś, on stwierdził, że mu na Tobie zależy, znacie się, rozmawiacie, piszecie ze sobą, nawet się przyjaźnicie. Nie mów ani słowa o tym, że się zakochałaś. To zadanie dla chłopaka. A on jest mądry i pewnie czeka na odpowiednią chwilę poza tym docenia wagę tego słowa.  To czekanie niech trwa. Im dłużej, tym lepiej. Bo jeśli szybko następuje wyznanie, to czasami równie szybko następuje rozstanie. Dlatego nie spiesz się, bądź cierpliwa, niech on czuje, że go bardzo lubisz. Okazuj mu podziw za różne sprawy, interesuj się jego sprawami, pokaż, że są dla Ciebie ważne. A najważniejsze są rozmowy, by Wam nigdy nie brakowało tematów, byście się dogadywali. Wyznanie pewnego dnia nastąpi. Teraz z jego zachowania wszystko odczytasz, a Ty mu też swoim zachowaniem pokazuj, że jest dla Ciebie bardzo ważny.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione