nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 04.01.2015 16:00

Reakcja na porażkę

Zerwał ze mną chłopak i w dodatku zrobił to w niemiły sposób, było mi przykro. Nie potrafię się teraz pozbierać, wydaje mi się, że więcej nie zaryzykuję, by komuś zaufać tak jak jemu. Czy to normalne, że w moim wieku tak myślę? Co ja mam robić, by dojść do siebie? Gimnazjalistka

Lęk przed kolejny uczuciem, lęk przed kolejnym zranieniem jest naturalny. Dlatego mów sobie, że się więcej nie zakochasz i już. A
czy w tym wytrwasz, czy zmienisz zdanie, to w tej chwili nie jest ważne. Masz teraz takie zdanie i inni niech to szanują. Jest jeszcze taka sprawa, że po przykrych sprawach, a czymś takim jest burzliwe zerwanie z chłopakiem, potrzebny jest tak zwany czas żałoby.
Czyli popłacz sobie, poużalaj się nad sobą, ale nie za długo. Raczej myśl, jakie przyjemności sobie sprawić, by mieć miły wieczór, fajny dzień. Człowiek potrzebuje relaksu, przyjemności, a potem powinien być zajęty. Myśl, co dobrego możesz robić dla innych, by się za bardzo nie skupiać na sobie.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione