nasze media Najnowszy numer MGN 05/2020
dodane 04.10.2014 20:14

Nawroty

Mój problem polega na tym, że bardzo podoba mi się jedna dziewczyna, nawet już z nią chodziłem, jednak potem coś się popsuło i zerwaliśmy. Teraz żałuję, że zakończył się ten związek. Teraz ma innego. A ona ciągle bardzo mi się podoba. Nie wiem co robić...Powiedzieć jej, że chcę nią być, czy czekać bezskutecznie aż zerwą? 14-latek

Dowiedz się lub poobserwuj, czy oni są parą na poważnie, czy to tylko takie sobie chodzenie. Jeśli jej chłopak nie jest Twoim kolegą, to możesz już zacząć pokazywać, że Ci zależy. Jeśli faktycznie czujesz, że zerwanie było błędem i warto znowu być razem- to ryzykuj i spróbuj się z nią spotkać. Wtedy jej powiesz, że żałujesz rozstania i chcesz powrotu. Lepiej o takich sprawach mówić wprost, w oczy, a nie pisać. SMS-em możesz się z nią umówić na rozmowę. Jeśli oni są teraz na etapie szczęśliwości, zachwytu, to licz się z tym, że Ci odmówi. Ale możliwe, że i ona tęskni. Kto nie ryzykuje, nic nie ma, więc przemyśl, czy masz szanse, chociaż małe i ryzykuj. W Waszym wieku pary szybko się zmieniają. Już masz pewne doświadczenie, więc może teraz będzie lepiej. Bądź też silnym psychicznie chłopakiem i jeśli ona odmówi, znieś to dzielnie. Pamiętaj, że samo podobanie to za mało, by stać się parą. Podobać może się wiele osób, a z tą jedną chce się ciągle przebywać, rozmawiać, dzielić się radością i problemami.

 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione