nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 28.09.2014 23:07

Dziwne zachowanie

Czasami strasznie krzyczę na moich braci, a potem płaczę. Oni pukają się w czoło, twierdzą, że jestem wariatka, rodzice też mają dosyć mojego płaczu. Czy ze mną wszystko w porządku? 13-latka

Jestem pewna, że nic dziwnego się z Tobą nie dzieje. To co napisałaś o braciach, że Ty najpierw krzyczysz, a potem płaczesz, to normalne zachowanie nastolatki. A zresztą, znam sporo dojrzałych kobiet, które też płaczą w poczuciu bezsilności i nerwów. Twoje zachowanie pokazuje, że jesteś w 100% kobietą. Podejrzewa, że rodzice przyzwyczaili się do dorastania chłopaków. A oni mają mniej skomplikowaną psychikę. Poza tym ogromna ilość dziewczyn i kobiet raz w miesiącu bywa tak nerwowa, że lepiej niech rodzina ucieka. Relacje między braćmi i siostrami w okresie dojrzewania mogą być trudne. Chłopcy bardzo lubią rozdrażniać siostry, badać ich wytrzymałość psychiczną, to dla nich żarty. Ale jeśli jesteś wyjątkowo płaczliwa i wyjątkowo wrażliwa i zmienna, to powiedz mamie, że chciałabyś sprawdzić poziom TSH czyli hormonów tarczycy. Bo czasami u nastolatek płacze zwalamy na dorastanie, a to jest wina złego poziomu tarczycy.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione