nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 20.06.2014 22:54

Koniec z papużkami- nierozłączkami

Mam w klasie koleżanki, z którymi wybieram się do jednego gimnazjum. Jedna z nich powiedziała do drugiej, że mimo tego, iż się z nią umawiała, to jednak w nowej szkole woli siedzieć z inną dziewczyną. Czuję się dziwnie, ponieważ chciałabym, aby w gimnazjum wszystkie się lubiły, a teraz muszę stać po stronie jednej, albo drugiej. Ja też nie uważam, aby taki zachowanie było właściwe, ale cóż zrobić? Szóstoklasistka

Sytuację rozumiem bardzo dobrze. Każda kobieta ma podobne wspomnienia z podstawówki. Ale spróbuj nie stawać po jednej lub po drugiej stronie. Ty mów, że to nieważne, kto z kim będzie siedział. Ważne, że będziecie zgraną paczką. Mało tego- polecam Wam sposób grupy nastolatek sprzed lat, które w wieku gimnazjalnym zrobiły tak, że co 2 miesiące zamieniały się tym, która z którą siedziała. To było świetne. Co prawda jako nauczycielka za tym nie przepadam, ale zawsze się zgadzam, gdy ktoś z kimś innym siada. Rób jakieś spotkania, wycieczki rowerowe, cokolwiek, byle było wesoło. I zastanówcie się, jak połączycie się z nowymi dziewczynami w nowej klasie.
Bo i m więcej Was będzie, tym lepiej. Pewnie, ze to przykra sytuacja. Ale Ty pomniejszaj tę przykrość i pokaż,
że można to przetworzyć, coś ciekawego wymyślić.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione