nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 08.06.2014 14:51

Dylematy wysokiej

Jestem najwyższa w klasie, co jest moim wielkim zmartwieniem. Tymczasem coraz bardziej kręci się koło mnie kolega, który, jak wszyscy, jest ode mnie niższy. Boję się, że on mnie w końcu poprosi o chodzenie. No i co ja wtedy zrobię? Jak będziemy wyglądali? W dodatku koledzy będą się z nas śmiali, a ja już teraz mam dosyć różnych komentarzy. Bardzo go lubię, podoba mi się pod każdym względem, ale obawiam się, że nie ma sensu, bym z kimś chodziła. 14-latka

Niczego nie przyspieszaj, teraz ciesz się Waszymi rozmowami i przyjaźnią. Czas płynie, Ty już może nie urośniesz ani centymetra, natomiast on może śmignąć w ciągu kilku miesięcy mocno w górę. Podejrzewam, że on się martwi bardziej od Ciebie! Gdyby za jakiś czas poprosił o chodzenie, to powiedz, że Twój wzrost jest dla Ciebie problemem, że nie chcesz, aby się z Was śmiali, że może przez jakiś czas będziecie parą nie za bardzo ujawnioną, ale coraz więcej razem aż się wszyscy do tego przyzwyczają. Chodzi o to, by on zrozumiał, że Tobie nie przeszkadza jego niski wzrost, tylko Twój wysoki. Osoby prawdziwie zakochane pokonują wszystkie trudności. Ale może Ty chcesz się z nim tylko przyjaźnić. To też dobrze. Wtedy mu powiedz, że nie dorosłaś do związku, że cenisz go jako przyjaciela i o dalszą przyjaźń prosisz..
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               .

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione