nasze media Najnowszy numer MGN 10/2021

Piotr Sacha

dodane 20.05.2014 10:11

Messi ze znakiem zapytania

Barca nie zdobyła mistrzostwa Hiszpanii. Leo Messi przeprasza za to kibiców. Na trzy tygodnie przed mundialem formie najlepszego piłkarza Argentyny daleko do doskonałości.

Wielu kibicom to właśnie ze słowem „doskonałość” kojarzy się gra Messiego. Obecny sezon Argentyńczyk nie zaliczy jednak do udanych. Porażka w Lidze Mistrzów, a ostatnio „przegrany remis” z Atletico Madryt… Przegrany dla Barcy, bo ten remis dał Atletico mistrzostwo kraju. A Messi za ten remis przeprosił nawet kibiców. "Chciałbym przeprosić kibiców i obiecać, że za rok znów będziemy na szczycie" - napisał czterokrotny zdobywca Złotej Piłki w komunikacie opublikowanym na chińskim portalu społecznościowym Weibo.

Za trzy tygodnie mundial w Brazylii. Na pewno napastnik z numerem 10 będzie chciał nie tylko udowodnić, że jest najlepszą dziesiątką świata, ale najlepszym z wszystkich numerów. W klubie zdobył już wszystko co możliwe. Czas na sukces z reprezentacją. Tylko czy po niżu formy możliwy jest taki wyż, żeby zachwycić cały piłkarski świat?

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Anonymous
 • 3
  Alex
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione