nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 28.04.2014 15:34

Jagienka Klecha

Drogi Janie Pawle II!                                                
Umarłeś gdy miałam niecałe 3 latka. Mimo to zawsze Cię dobrze pamiętałam. Jak byłam mała nie wiedziałam jak miałeś na imię - wiedziałam jak wyglądałeś i wiedzałam, że obraz tej osoby jest dla mnie obrazem idealnego papieża i człowieka.
Gdy trochę podrosłam zaczęłam się Tobą interesować.Tyle zrobiłeś w życiu dobra... Ludzie Cię kochali.Wcale nie rozumiem jak ktoś mógłby Cię nie kochać.Ale taki się znalazł.13 maja - wszyscy Polacy dobrze znają tę datę - wykonany został zamach na Ciebie.Wszyscy dobrze wiemy, że przeżyłeś nie dzięki szczęśliwemu przypadkowi.Matka Boża nad Tobą czuwała.Po  zamachu potrafiłeś powiedzieć "wybaczam", mimo, że zamachowiec prawie Cię zabił.Swoim życiem przekonałeś wielu niewierzących,że Bóg naprawdę istnieje.Nasz Pan Jezus, przez którego wykonało się wiele cudów,między innymi za Twoim pośrednictwem.Jutro Twoja kanonizacja.Na pewno radujesz się z Bogiem i wszystkimi aniołami w Niebie. Mam nadzieję,że się tam spotkamy, a zanim do tego dojdzie chciałabym mieć z Tobą stały kontakt.             
Jagienka

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione