nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 26.04.2014 22:58

Nadmiar ambicji zastępowej

Jestem harcerką i mam serdecznie dosyć naszej zastępowej, która jest nadęta, ma przerost ambicji, wyzywa nas, jak coś nie wychodzi. Nic już nie jest radosne, nic nie jest zabawą, do wszystkiego podchodzi histerycznie, że musimy wygrać, musimy być najlepsze. Gimnazjalistka.

Współczuję, że masz taki problem. Podczas najbliższej zbiórki, gdy zacznie być nienaturalna, to wesoło powiedzcie, by się tak nie napuszała, by była sobą, że rywalizacja ma swoje granice. Wprowadźcie element humoru, śmiechu. Nie musicie słuchać jej krzyku. Ona jest chyba zbyt ambitna, nie panuje nad tym. Ponieważ ona się raczej nie zmieni, to Wy zacznijcie lekceważyć rywalizację, żartujcie, nie dajcie się wkręcać w ambitne szaleństwo. Wasze zajęcia mają mieć charakter zabawy, mają dawać radość a nie stres. Możecie o tej sytuacji poinformować kogoś z przełożonych, bo ta bardzo ambitna dziewczyna dostała chyba zadanie ponad swoje siły i mimo szczerych chęci robi złą robotę
 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione