nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 19.04.2014 17:41

Prezent dla rodziców

Zbliża się okrągła rocznica ślubu naszych rodziców. Chciałybyśmy z siostrą podarować im coś niepospolitego, ale nie za bardzo mamy na to pieniądze. Przecież nie poprosimy o to mamę lub tatę. Babcia z dziadkiem też nie wchodzą w grę. Czy mogłaby nam Pani coś podpowiedzieć? Siostry gimnazjalistki

Lepszym prezentem byłoby coś, co wymaga pracy a nie pieniędzy. Np. widziałam na tego typu imprezach śliczne prezentacje przygotowane przez dzieci. Im więcej macie czasu, tym piękniej to przygotujecie, skanowanie, podkład muzyczny, dodanie filmików, wywiady z członkami rodziny, wystarczy zacząć, a pomysły pojawią się same. Muzyka, np. z lat ich młodości, wywiady z różnymi znajomymi, między tym zdjęcia z ich młodości itd. Można zrobić coś prawdziwie pięknego. Można też opracować np kalendarz ścienny ze zdjęciami rodziców, rodziny. W sklepach fotograficznych można zamawiać różne gadżety ze zdjęciami Jeśli nie prezentacja, to można na komputerze przygotować album- teksty zdjęcia, powstanie gazeta rodzinna. Też widziałam, też piękne. Stare zdjęcia skserowane, do tego sympatyczny tekst, na ogół dowcipny. Można też zamówić koszulki z odpowiednim nadrukiem, do tego też nadruk zdjęć.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

 

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione