nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 29.03.2014 22:49

Samodzielność pilnie potrzebna

Byłyśmy jak siostry. Znałyśmy się od przedszkola, potem siedziałyśmy w ławce przez całą podstawówkę i teraz w gimnazjum. Jakiś czas temu pojawił się w jej życiu chłopak i to był początek naszego rozstania. Nagle zaczęło jej brakować czasu, żyła swoimi sprawami, zmieniła się. Teraz nadeszła jeszcze wiadomość o wyjeździe z kraju. Jak ja sobie bez niej poradzę? Gimnazjalistka

Hm, napisałaś, że byłyście jak siostry. Otóż siostry bardzo często mają trudny czas, też się kłócą, nie potrafią się zrozumieć. Bywa, że na dłuższy czas się rozstają. Wielka i prawdziwa przyjaźń polega na tym, że gdy kończą się nieporozumienia i dochodzi do spotkania, to radość jest wielka i o tym, co złe zaraz się zapomina. Niestety, nie wszyscy tak mają, piszą dziewczyny, że po latach nagle czują, że nie mają z przyjaciółką o czym rozmawiać. Jak będzie kiedyś z Wami? Nie wiem. Natomiast mam takie wrażenie, może mylne, że Ty byłaś nie tylko bardzo związana, ale też trochę uzależniona. Przecież to naturalne, że ludzie się zakochują. Siostra cieszy się szczęściem siostry. Poza tym, siostry w pewnym momencie żyją daleko od siebie. To jest naturalne. Myślę, że związek z przyjaciółką był aż za mocny, dlatego tak źle się teraz czujesz. Z każdego zdarzenia trzeba wyprowadzać dobro. Myślę, że Ty powinnaś uczyć się samodzielności i życia wśród dużej ilości rówieśników, a nie złączona z jedną tylko osobą.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione