nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 28.03.2014 21:10

Nie chcę być sam!

Mam problem bo teraz wszyscy chodzą, a ja prawie jedyny sam. Cały czas mówię, że to dobrze itp. ale jak tylko takie słowo mówię, to mnie zaczyna boleć serce, co jest dla mnie przykre. Zakochałem się w koleżance w 4 klasie i teraz jej wyznałem miłość, ale ona mnie odrzuciła, co było dla mnie ciosem i próbuję hartować serce, ale im więcej mówię o tym, że dziewczyna nie jest potrzebna, tym mnie bardziej boli serce. Nie wiem co mam o tym myśleć 14- latek

Tak nas Pan Bóg stworzył, że chcemy kochać i chcemy być kochani. Już Adam w raju był smutny, dopóki był sam, ucieszył się, gdy pojawiła sie Ewa. Dlatego o dobrą dziewczynę należy się modlić.  Natomiast fakt, że w Twojej klasie prawie każdy z kimś chodzi to dowód, że rówieśnicy trochę bawią się w dorosłych. Owszem, w tym wieku zerka się na siebie, bywa się zauroczonym, przeżywa się odrzucenia, ale nie jest normą, że ma się parę. Zapewniam Cię, że w szybkim czasie te pary się rozlecą. Po prostu taka moda na chodzenie się u Was pojawiła i zniknie. Zapewniam Cię, że już w liceum nie jest tak, że prawie każdy ma parę. Naturalne jest to, że marzysz o dziewczynie, że podoba się koleżanka, ale normą są też porażki, odrzucenia. W młodym wieku ludzie szukają swojej drugiej połowy. Zanim na nią trafią, popełniają wiele błędów, złych wyborów, męczą się, cierpią, tęsknią. Ja jestem przeciwna zbyt szybkiemu wyznawaniu uczuć, bo one się szybko w młodym wieku zmieniają. Nie martw się za bardzo, nie oszukuj sam siebie. Odmowę koleżanki przyjmij z podniesioną głową. Trudno, nie doceniła Ciebie, ale do uczucia trzeba dwojga, tu musi być szczerość, nie można udawać uczucia. Każdy człowiek zaznaje w życiu kilka chociaż porażek. Staraj się być zajęty, dbaj o swój rozwój i spokojnie przyglądaj się różnym dziewczynom w szkole, w okolicy. Szukaj tej, która polubi Cię takiego, jaki jesteś. To może potrwać, ale warto czekać.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
 • Monika
  31.10.2014 19:12
  Jest w mojej kl. Jeden chłopak, który podoba mi się od 0-ówki. Przyjaźniliśmy się aż w końcu w 4 kl. Pokłóciliśmy się a teraz już jest dobrze tylko nie wiem czy naprawdę mnie lubi. Raz jak mój kolega go spytał powiedział tak, a jak moja koleżanka z którą wszyscy sądzili,że są razem powiedział nie. Już nie wiem co myśleć staram się być miła, uprzejma, zgadzać się z nim w słusznych sprwach!!

  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione