nasze media Najnowszy numer MGN 07/2019
dodane 22.03.2014 22:50

Ludzie i zwierzęta

Strasznie się przejmuję, nawet płaczę, gdy w telewizji pokazują, jak źle ludzie traktują zwierzęta. Nie mogę tego zrozumieć. To straszne. 11-latka

Otóż moim zdaniem teraz i tak ludzie lepiej traktują zwierzęta niż dawniej! A już szczególnie dzieci i młodzież są do wszystkich zwierząt dobrze nastawieni. Jeśli się poczyta stare powieści, to ze zdumieniem dowiadujemy się o tępieniu kotów, żab, wybieraniu piskląt lub jaj w ptasich gniazd. Oczywiście, idealnie nie jest, ale w historii bywało gorzej. Martwiąc się o zwierzęta nie zapomnij o ludziach. Bo jest coraz więcej osób, które litują sie nad zwierzętami, a nie widzą problemów ludzi. We wszystkim potrzebna jest harmonia, czyli właściwe proporcje. Możesz w szkole organizować akcje pomocy dla najbliższego schroniska dla psów- zbieranie karmy, koców itd. a może z koleżankami zorganizujecie inną pożyteczną w Waszej okolicy akcję.

 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 09.06.2019
  łączna liczba komentarzy: 27
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 12.08.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 24.06.2019
  łączna liczba komentarzy: 111

Najwyżej docenione