nasze media Najnowszy numer MGN 05/2020
dodane 05.03.2014 22:03

Święte drogowskazy

Ledwo zaczęłam nowennę do św. Ojca Pio, a już znalazłam w sobie odwagę, by podejść do kolegi, miło pogadać. Wcześniej zawsze oczy spuszczałam, gdy on był w pobliżu, nawet Internet nie wchodził w grę. A teraz z pomocą świętego Ojca Pio chcę wiele zmienić, pracować nad sobą i nie wpadać dołki z byle powodu. Nastolatka

Święci to prawdziwe drogowskazy. Warto korzystać z ich doświadczenia. Ileż to świętych nastolatek może zachwycić mocą charakteru, odwagą. Zawsze polecam dziewczynom obie święte Jadwigi, Kingę- one były młodsze od Was, a problemy pchały się oknami i drzwiami. Moja rada co do chłopaka jest jedna- nie unikaj wzroku! Nawet przeciwnie. Zacznij z nim "rozmowę wzrokiem". To o wiele lepsze niż Internet. Zwracam uwagę, że mowa ciała przekazuje o wiele więcej informacji niż słowa. Rozmowy internetowe tworzą fikcję, że jest dobry kontakt. A to fikcja. Spojrzenia, rozmowy wzrokiem są ważniejsze. Uwaga- zerkaj, utrzymaj jego spojrzenie, ośmielaj go uśmiechem, zdumiewaj tym, że za każdym razem uśmiech będzie inny. Raz się śmiej promiennie, to znowu tajemniczo, to łobuzersko, to smutno, to rozmarzona. Jak sobie będziesz chciała.
 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione