nasze media Najnowszy numer MGN 05/2020
dodane 28.01.2014 10:43

List do szóstoklasistów

Drodzy szóstoklasiści, już za niedługo kończycie szkoły podstawowe i będziecie wybierać gimnazja.

Chcielibyśmy zaprosić Was do naszej szkoły – Katolickiego Gimnazjum w Piekarach Śląskich. Powstała ona niedawno, my jesteśmy pierwszym rocznikiem gimnazjalistów, który do niej uczęszcza. Jak wiecie, jest to szkoła katolicka, zajęcia rozpoczynamy i kończymy wspólną modlitwą. Nosimy mundurki, które nas wyróżniają i z których jesteśmy dumni. Są one wygodne, ładne i modne (bluza i t-shirt).

Spotkacie tu wielu mądrych, troskliwych i przyjaznych nauczycieli .Już od samego początku myślą oni o naszym egzaminie gimnazjalnym, w tym celu mamy dodatkowe zajęcia, podczas których się do niego przygotowujemy. Wspomagają też nasze talenty, bierzemy udział w licznych konkursach. Mamy dodatkowe godziny języków obcych, zajęcia na basenie, dlatego nie musimy chodzić na dodatkowe zajęcia poza szkołą.

Czujemy się tutaj bezpiecznie. Nawet jeżeli, nie jesteś pilny, czy systematyczny, tutaj się tego nauczysz. Każdy z nas traktowany jest indywidualnie. Tworzymy zgrany zespół. Obchodzimy swoje urodziny, jeździmy na rajdy i wycieczki.

Musicie sami się przekonać. Każdy ma szansę zostać uczniem naszej szkoły.                                                   Gimnazjaliści z klasy I

www.katolik.szkola.pro

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione