nasze media Najnowszy numer MGN 01/2022
dodane 28.01.2014 10:43

List do szóstoklasistów

Drodzy szóstoklasiści, już za niedługo kończycie szkoły podstawowe i będziecie wybierać gimnazja.

Chcielibyśmy zaprosić Was do naszej szkoły – Katolickiego Gimnazjum w Piekarach Śląskich. Powstała ona niedawno, my jesteśmy pierwszym rocznikiem gimnazjalistów, który do niej uczęszcza. Jak wiecie, jest to szkoła katolicka, zajęcia rozpoczynamy i kończymy wspólną modlitwą. Nosimy mundurki, które nas wyróżniają i z których jesteśmy dumni. Są one wygodne, ładne i modne (bluza i t-shirt).

Spotkacie tu wielu mądrych, troskliwych i przyjaznych nauczycieli .Już od samego początku myślą oni o naszym egzaminie gimnazjalnym, w tym celu mamy dodatkowe zajęcia, podczas których się do niego przygotowujemy. Wspomagają też nasze talenty, bierzemy udział w licznych konkursach. Mamy dodatkowe godziny języków obcych, zajęcia na basenie, dlatego nie musimy chodzić na dodatkowe zajęcia poza szkołą.

Czujemy się tutaj bezpiecznie. Nawet jeżeli, nie jesteś pilny, czy systematyczny, tutaj się tego nauczysz. Każdy z nas traktowany jest indywidualnie. Tworzymy zgrany zespół. Obchodzimy swoje urodziny, jeździmy na rajdy i wycieczki.

Musicie sami się przekonać. Każdy ma szansę zostać uczniem naszej szkoły.                                                   Gimnazjaliści z klasy I

www.katolik.szkola.pro

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione