nasze media Najnowszy numer MGN 03/2020
dodane 18.01.2014 21:34

To samo, do znudzenia…

Przyjaciółka zdenerwowała się na mnie i powiedziała, że koniec z naszą przyjaźnią. Bo ja od dłuższego czasu bez końca opowiadam jej o chłopaku, w którym się zakochałam i który mnie nie chce. Ale ja nie chcę końca przyjaźni. Lubię ja, cenię, potrzebuję jej, bo komu będę się zwierzała? 14-latka

Jeśli Ci na niej zależy, to ją przeproś. Proś o wybaczenie i obiecaj, że też będziesz wysłuchiwała jej zwierzeń. Bo przyjaźń polega i na tym, by obie strony mogły się zwierzać. Dopytuj o jej problemy, wysłuchuj uważnie. Ty sama przyznałaś, że potrzebujesz jej, by w kółko opowiadać o chłopaku, który Cię wcale nie chce. To jest już pewnie nudne. Pomyśl, gdyby ona Tobie w kółko tak mówiła. Dlatego przeproś i wprowadź sporo humoru, śmiej się z tego swojego zauroczenia. Umówcie się na jakieś hasło, np. stop Gdy ona to powie, koniec z gadaniem na jego temat. Jeśli ona sie zgodzi, trudno. Hasło może być dłuższe i dla Was śmieszne. Jeśli czujesz potrzebę nieustannego mówienia na jego temat, to pisz pamiętnik, tylko ukryj go, by nikt go nie przeczytał. Tam się wygadasz.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17