nasze media Najnowszy numer MGN 02/2020
dodane 06.11.2013 21:10

Dola przewodniczącej

W tym roku klasa wybrała mnie na przewodniczącą samorządu klasowego. Byłam dumna i od razu wzięłam się do pracy. Staram się, jak mogę, wychodzę z pomysłami, czuwam, przypominam, a jednak nauczyciele często wyżywają się na mnie, niesprawiedliwie krzyczą, grożą uwagami! Koleżanki i koledzy nie bardzo mnie słuchają, ale najbardziej mnie bolą pretensje nauczycieli. 13-latka

Rozumiem, że Ci ciężko, ale tak było, jest i będzie, że przewodniczący obrywa niesprawiedliwie. Pracuję w szkole, znam problem. Zawsze pytam kandydatów, czy są gotowi na takie ataki i niesprawiedliwości, czy są odporni psychicznie. Jesteś z pewnością świetną przewodniczącą, więc nie przejmuj się uwagami, nie dopuszczaj do siebie krytyki. Wszystko robisz dobrze, więc głowa do góry. 

 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      

 


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17