nasze media Najnowszy numer MGN 11/2018
dodane 11.06.2013 22:54

Znudzona przyjaźnią?

Mam dwie przyjaciółki. Lecz od pewnego czasu jedna z nich mówi, że jest znudzona naszą relacją, że ona chce poznać inne osoby. Na każdą propozycję odpowiada negatywnie. Tyle nas łączyło, żal mi tego i sama nie wiem, ile się jeszcze starać? 14-latka

Przeczekaj trudny czas. Może wnet minie to niby znudzenie. Dorastanie przypomina wielkie szamotanie. Nerwowo poznaje się nowe osoby, przeżywa krótkie fascynacje. Ale to minie. Ważne, byś się nie obraziła, ale jednocześnie nie nadskakuj jej, nie bądź nachalna i prosząca o przyjaźń. Napisałaś, że masz dwie przyjaciółki. Byłoby dobrze, gdybyś miała jeszcze więcej. Im więcej tym lepiej. I nic w tym złego, że raz jedna denerwuje, raz inna wydaje się najlepsza, a po miesiącu już nie. Daj jej czas, przeczekaj i sama w tym czasie zbliżaj się do innych dziewczyn. Mądra dziewczyna ma znać swoją wartość. Jeśli ktoś się Tobą "nudzi", to wzrusz ramionami, pomyśl, że to jego strata i sytuacja szybko się poprawi. Podejrzewam, że świetna z Ciebie dziewczyna, pomocna, więc nadal bądź sobą.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 3
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10
 • 4
  katolikwojownik
 • 5
  kociaczek