nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018

Piotr Sacha

dodane 19.12.2012 10:40

Gorąco na poczcie

Przed świętami pracownicy poczty mają pełne ręce roboty. To również od nich zależy, czy kartki z życzeniami dostaniemy jeszcze przed Bożym Narodzeniem.

Nie ma gwarancji, że kartka do cioci, babci czy przyjaciółki dojdzie do adresata tak szybko, jak zwykle, w zwykłe dni roku. Bo najlepszą gwarancję wystawiamy sobie sami, wysyłając pocztówkę lub list odpowiednio wcześniej.

Niektórzy jednak łapią się za głowę – jakie kartki, jaka poczta? Przecież jest Internet. A tam nie trzeba przerzucać poczty z jednego pudełka do drugiego, nie trzeba jej nigdzie rozwozić. „Klik” – i wujek czyta radosne życzenia. W wysyłaniu kartek ważna jest pamięć o bliskich, ale także to, by sprawić im taką kartką wiele radości. Dlatego warto kilka razy w roku wysilić się i wypisać ręcznie życzenia (najlepiej własne, autorskie, nie kopiowane). Może z takich życzeń dziadek i babcia bardziej się ucieszą niż z wiadomości na ekranie komputera.

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  RadekChstczki
  ostatnia aktywność: Dziś 16:52
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 2
  GoscMalegoGoscia
  ostatnia aktywność: 15.08.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 3
  RadekChusteczki
  ostatnia aktywność: 14.08.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 4
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1