nasze media Najnowszy numer MGN 06/2023
dodane 23.11.2012 15:33

3…2…1 start!

EA SPORTS, producent gry FIFA 13, we współpracy z kapitanem polskiej reprezentacji Kubą Błaszczykowskim, 29 października 2012 r. uruchomił ogólnopolską kampanię ZOSTAŃ MISTRZEM.

Celem kampanii jest wsparcie młodzieżowych drużyn piłkarskich.

Każdego dnia do udziału w konkursie zgłaszają się uczestnicy z całego kraju, a od 19 listopada startuje głosowanie na najlepsze szkółki/kluby piłkarskie, w którym mogą wziąć udział wszyscy internauci, którzy zarejestrują się na stronie kampanii www.zostanmistrzem.com.pl

Jeśli nie masz jeszcze klubu lub szkoły, na którą chciałbyś oddać swój głos zapoznaj się z profilami zarejestrowanych uczestników. Każdy z nich zamieszcza na swoim profilu zdjęcia, filmy oraz prowadzi bloga na temat aktywności swojej drużyny. Dzięki zebranym głosom uczestnicy mają szansę na zdobycie profesjonalnego sprzętu treningowego o wartości 12.000 złotych!

Chcąc wesprzeć uczestników w drodze do wygranej, głosuj codziennie na www.zostanmistrzem.com.pl! Promować profil klubu lub szkoły można również poprzez udostępnianie go na swoim Facebooku, a także wykorzystując  materiały promocyjne zamieszczone na stronie.

Głosowanie trwa do 17 grudnia!

Jeżeli nie zgłosiłeś swojego klubu lub szkoły do kampanii, to nic straconego. Przyjmowanie zgłoszeń trwa nadal -  zarejestruj się jeszcze dziś na www.zostanmistrzem.com.pl i wygraj jedną z trzech nagród głównych!

Kuba Błaszczykowski już wspiera kampanię ZOSTAŃ MISTRZEM, teraz kolej na Ciebie!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..