nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 21.07.2012 21:38

Męcząca zazdrośc

Moja najlepsza koleżanka spotyka się w różnych miejscach z chłopakiem, na którym mi tak zależy. Często rozmawiamy, żartujemy, są to relacje koleżeńskie. Marzyło mi się, by to coraz bardziej rozwijać, a tu trach, oni wiele czasu spędzają razem. Najpierw byłam zła, że ona, która i tak ma powodzenie, zabrała mi tego właśnie chłopaka. Ale teraz się cieszę, że to właśnie ona, a nie byle jaka dziewczyn. Moje pytanie jest proste- jak zwalczyć w sobie zazdrość, która nieco mnie męczy? Gimnazjalistka

Wspaniała z Ciebie dziewczyna. To cudowne, że nie myślisz o sobie, tylko chcesz pozbyć się zazdrości. Jest jeden dobry sposób- żarty! Żartuj, ile się tylko da! Szczególnie wtedy, gdy zazdrość jak igła mocno uderzy. Dużo się śmiej, najwięcej z siebie. Czas zaleczy tę ranę, a teraz z pewnością sobie poradzisz, bo jesteś mądrą dziewczyną i świetną przyjaciółką. Nie w Tobie egoizmu tak typowego dla nastolatek.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  GoscMalegoGoscia
  ostatnia aktywność: 15.08.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 2
  RadekChusteczki
  ostatnia aktywność: 14.08.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 5
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2