nasze media Najnowszy numer MGN 07/2021

MGN 11/2008

dodane 08.03.2012 01:09

Podwórkowe Koła Różańcowe

W listopadzie szczególny pamiętamy o zmarłych. Energiczne i pomysłowe dzieci z Podwórkowych Kół Różańcowych są dumne, że mają tak niezwykłych patronów jak św. Tereska od Dzieciątka Jezus, św. Jan Bosko czy św. Dzieci Fatimskie: Franek i Hiacynta.

Święci patronowie pomagają poruszać się w labiryncie każdego dnia. Różaniec może sprawić, że nikt się nie zgubi wśród różnych spraw i obowiązków. A patron niczym superniania nauczy zasad i zmieni życie na bardziej radosne.

Potwierdza to Madzia Buczek, założycielka Podwórkowych Kół Różańcowych, która jest w ścisłym modlitewnym kontakcie ze świętymi patronami. Święta Tereska pomoże najbardziej rozpieszczonemu dziecku i wyjaśni, że „brać wszystko” to znaczy też przyjmować obowiązki i odpowiedzialność.

Być najlepszym, to znaczy być świętym, czyli pędzić do Boga na całego. Kto ma kłopoty w klasie lub nie panuje na wulgarnym słownictwem, niech wezwie na pomoc św. Jana Bosko. Pastuszkowie z Fatimy pokazują, że nawet małe dzieci mogą być bardzo rozmodlone i dalekie od egoizmu.

Wszelkie szczegóły poznacie na stronie Podwórkowych Kół Różańcowych Dzieci: www.pkrd.vel.pl

A jeśli założycie wśród znajomych Podwórkowe Koło Różańcowe, to napiszcie o tym Madzi. Kontakt poniżej: magda@pkrd.org.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione