nasze media Najnowszy numer MGN 11/2018
dodane 13.02.2012 22:05

Niedojrzałe dziewczyny

Mam dobrą koleżanką, teoretycznie się przyjaźnimy, ale jednak czuję, że nie mogę jej powiedzieć o wszystkim. Ostatnio poznałam starszą dziewczynę, z która bardzo dobrze się rozumiem. Mam wrażenie, że koleżanka z klasy jest o to zazdrosna. Ja też czuję sie dziwnie rozdarta. Z tą drugą dziewczyną mogę pogadać o wszystkim i wiem, ze mnie nie wyśmieje. Ale jednocześnie chciałabym mieć w klasie kogoś, z kim da się pogadać. Próbowałam je ze sobą zapoznać, ale nie bardzo sie polubiły. Ogólnie poziom w klasie jest niski, koleżanki mnie nie rozumieją, szczególnie tego, że chętnie i łatwo się uczę, mam różne hobby, nie tylko kosmetyki i stroje… Gimnazjalistka

Ja bym w klasie zachowała zwyczajne koleżeńskie relacje, ale bez zwierzeń, bez poważnych rozmów, takie bardzo powierzchowne. A z tamtą bym się przyjaźniła i coraz bardziej przenosiła kontakty poza szkołę. Niech się zima skończy, a będziecie się mogły spotykać, gdzieś razem pójść itd. Nie bój się braku koleżanek, czuj mocno swoją wartość. Chyba trochę brakuje Ci pewności siebie. Głupota jest głośna, ma się wrażenie, że ona góruje, a tak nie jest. Dziewczyny wyrosną, będą świetnymi kobietami, ale teraz jest ciężki czas dorastania, konkurowania, tępienia każdego, kto się chociaż trochę różni.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 3
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10
 • 4
  katolikwojownik
 • 5
  kociaczek