nasze media Najnowszy numer MGN 10/2021
dodane 10.11.2011 12:11

Nabożeństwa różańcowe w Krotoszynie

Droga Redakcjo „Małego Gościa Niedzielnego”

 Z wielką radością pragnę podziękować za cudowny pomysł tematyki tegorocznych nabożeństw różańcowych dla dzieci. Wasze bardzo przemyślane materiały pomagają nam bardzo mocno w duszpasterstwie. Nie ukrywam, że tę tematykę próbowaliśmy przemycić już wielokrotnie, ale dopiero Wasze obrazki i teksty dały nam dodatkową pomoc. Dzieci w naszej parafii p.w. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Krotoszynie wraz z całą Polską modliły się każdego dnia na różańcu w intencji prześladowanych chrześcijan. Tę modlitwę wielu z nich kontynuowało w domu wraz z rodzicami przy obrazie Matki Bożej Jasnogórskiej. Sprawa Misji, sprawa odpowiedzialności za Kościół ukazana tak mocno młodym, wierzę głęboko wyda plon wielki. Już teraz wraz z dziećmi czekamy na Adwent i „Roraty”, które przeżywać będziemy wraz z Wami i Błogosławionym Janem Pawłem II.

Od wielu, wielu lat jako kapłan nabożeństwa różańcowe i Roratnie Eucharystie przeżywam i przygotowuję w oparciu o materiały z „Małego Gościa Niedzielnego”. Jesteście dla nas kapłanów kopalnią pomysłów. Nie wyobrażam sobie pracy z dziećmi i młodzieżą bez Waszej pomocy. Pamiętajcie, gdyby nie Wy, nasze duszpasterstwo nie miałoby tylu wielobarwnych stron. Wraz z dziećmi, księżmi współpracownikami za to wszystko bardzo serdecznie dziękujemy.

Do tego listu dołączam dwa zdjęcia. Na jednym ponad sto dzieci, które uczestniczyły w tegorocznych nabożeństwach różańcowych, na drugim część naszych ministrantów. Obiecałem dzieciom, że zdjęcie całej naszej potężnej grupy ukaże się w „Małym Gościu Niedzielnym”. Jeśli tę obietnicę z WASZĄ  POMOCĄ  uda mi się spełnić, z jeszcze większą radością będę o niej mówił rozprowadzając kolejne numery Waszego przepięknego miesięcznika.

Z wielkimi ukłonami i całuskami od dzieci
Ks. proboszcz Dariusz Kowalek

Nabożeństwa różańcowe w Krotoszynie  

Nabożeństwa różańcowe w Krotoszynie  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Anonymous
 • 3
  Alex
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione