nasze media Najnowszy numer MGN 01/2021

Ekonomia dla młodych

W najnowszym numerze

Najnowszy numer MGN 01/2021:

Bóg stał się człowiekiem, aby nam wskazać drogę. Wystarczy trzymać Go za rękę. Na koniec spotkań roratnich „Cud nad cudami”, przygotowanych przez naszą redakcję na tegoroczny Adwent, usłyszycie słowa papieża Benedykta XVI. Ojciec Święty kilka razy spotykał się z dziećmi. Nie tylko w Watykanie.

Ewangelia na niedzielę
Nazajutrz Jan znowu stał w tym miejscu wraz z dwoma swoimi uczniami i gdy zobaczył przechodzącego Jezusa, rzekł: „Oto Baranek Boży”. J 1,35-36

Święty Jan Chrzciciel nazwał Pana Jezusa Barankiem Bożym. Powiedział raz jeden i na zawsze: „Oto Bara­nek Boży, który gładzi grzech świata”. I ręką wskazał na Pana Jezusa. W każdej Mszy Świętej powtarzamy te słowa i stale nam się Jan Chrzciciel przypomina.

Pewien chłopiec uważał, że gładzić, to znaczy głaskać, ale Jezus nie głaszcze grzechów, tylko je wyrzuca, jeśli za nie żałujesz.

ks. Jan Twardowski

Czytaj więcej...

Zamów prenumeratę

Konkurs

Najaktywniejsi

 • 1
  kawa
 • 3
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 4
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 5
  kociaczek

Reklama

Modlitewne SOS

Módl się z Małym Gościem
Ostatnia intencja:
Dobry Boże, proszę o rozwiązanie trudnej sytuacji, w której znalazłam się razem z osobą, którą szczerze kocham. Proszę Cię Boże, otwórz serce tej osoby i wlej w nie nową miłość, a także pozwól i pomóż nam odbudować naszą relację. Wierzę, że nie jest za późno. Przez Chrystusa Pana Naszego. Amen.