nasze media Najnowszy numer MGN 06/2018
dodane 16.07.2012 12:50

Niepotrzebne obawy

Miałam dobrego kolegę, ale zaczął mi się podobać, ja mu też. Wreszcie poprosił mnie o chodzenie. Miałam wiele wątpliwości, ale zgodziłam się. Od początku było źle, ciągle kłótnie, on się obrażał, mówił, że ja go chyba nie lubię, a mnie wszystko drażniło. Poprosiłam o kilka dni przerwy, on znowu obrażony. Nie chcę z nim chodzić, ale jak to rozwiązać? Tak bym chciała cofnąć czas. Strasznie cierpię z powodu tego, co się stało. Zmartwiona

Niestety, czasu nie da się cofnąć. Ale też nie martw się, bo nie zrobiłaś nic złego. Można się pomylić, zgodzić się na chodzenie, a potem poczuć, że to nie to. Dlatego moja rada jest prosta- jak najszybciej powiedz, że zrywasz, bo nie o to chodzi w chodzeniu, by się męczyć, kłócić i mieć do siebie pretensje. Powiedz, że przepraszasz, jeśli go zraniłaś, ale nie można oszukiwać w takich sprawach i proponujesz powrót do koleżeństwa. On będzie zły i obrażony, ale trudno. Za uczucia się nie odpowiada, nie zrobiłaś nic złego. Obrażanie przejdzie mu za jakiś czas. Staraj się potem do niego normalnie odżywać, traktuj go jak kolegę. Każdy człowiek musi w życiu przeżyć kilka porażek uczuciowych, kilka braków wzajemności. Nie cierp, tylko znajdź w sobie odwagę i jak najszybciej mu powiedz, że chcesz powrotu do relacji koleżeńskich.
 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

                                                 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  wojas004
  ostatnia aktywność: 08.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 86
 • 2
  LidiaKędra
  ostatnia aktywność: 02.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  kamiś
  ostatnia aktywność: 24.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 55
 • 4
  matkson5
  ostatnia aktywność: 29.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 3
 • 5
  kotek22
  ostatnia aktywność: 15.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 18