Złe zainteresowania

publikacja 05.07.2007 16:20

Niezbyt mi bliska koleżanka, która przedstawia się jako ateistka, zaczęła się interesować satanizmem. Ma takie opisy na gadu. Nie mam na nią wpływu, nie wiem, na ile to prawda, ale chciałabym pomóc. Koleżanka

Przede wszystkim należy się za nią modlić i to bardzo, bardzo mocno.
Najlepiej byłoby jej wysyłać, ale z nieznanych jej źródeł, takie pozdrowienia, sygnałki, że Anioł Stróż jej nie opuścił, że i tak jej strzeże. Kombinuj.
Szkoda, że koleżanka wybrała sobie taką paskudną drogę buntu. Nie wiemy, czy jest w grupie zbuntowanej młodzieży, która tylko chce szokowac, czy wpadła w sidła sekty. Jeśli będziesz wiedziała, że to nie są wygłupy nastolatków, to trzeba powiadomić dorosłych. Czasami nawet głupie zabawy mogą skończyć się tragedią.
Jeśli ona ma adres mailowy, to może mi go prześlesz, jeśli uznasz, że sprawa posuwa się dalej. Czytaj jej opisy, obserwuj z daleka jej zachowanie, kontakty.
Pilnuj swojego zachowania. Chyba nadchodzi taki czas, że osoby wierzące staną się prawdziwymi apostołami wiary. Przez swoje zachowanie, swoją serdeczność, energię, entuzjazm, taką prawdziwą Bożą Radość powinniście być świadkami Jezusa. Papież ogłośił rok św. Pawła. No to poczytaj jego listy, chociaż niekiedy trudne, ale mają bardzo, bardzo ważne wskazówki, Paweł żąda postawy radykalnej od osób wierzących. Osoby wątpiące, niewierzące powinny obserwować wierzące i myśleć, dlaczego one są takie zadowolone, radosne, spełnione....
Więcej listów:


zadaj pytanie...