Odeszła do starszego...

publikacja 23.01.2010 21:06

Byliśmy radosną, ale jeszcze nieoficjalną parą. Spędzaliśmy coraz więcej czasu, świetnie się dogadywaliśmy, wybieraliśmy się razem na studniówkę. I nagle ona mówi, że zaczęła chodzić z o wiele starszym kolegą, w którym się od zawsze kochała. To drań, wiem z pewnością, a ona w szkole ma smutną minę... Maturzysta

Może do czasu studniówki on już będzie nieaktualny? A czy próbowałeś się z nią skontaktować? Najlepiej byłoby chyba podejść do niej na przerwie i powiedzieć, że ma niezbyt radosną minę i jeśli ma problemy, to może na Ciebie liczyć. Tylko czy Ty jesteś już gotowy, by przebaczyć? A może ona chce być z nim na siłę? Dziewczyny mają często takie głupie skłonności do bycia z różnymi draniami. I dopiero jak zostaną mocno skrzywdzone, to odchodzą.
Ale to jest gdybanie.
Zresztą, wszelkie decyzje musisz podejmować sam. Nie zwracaj na mnie za bardzo uwagi, bo ja opieram się tylko na listach. Gdyby oni byli razem na studniówce, to powstrzymaj wściekłość. Jakoś nie wierzę, że oni będą długo razem. Trzymaj się mocno i pamiętaj, że człowiek potrafi wiele wytrzymać.
Więcej listów:


zadaj pytanie...