Oczarować chłopaka

publikacja 22.08.2008 19:40

Zakochałam się, lecz jestem niezbyt ładna i gruba . Chciałabym go w jakiś sposób sobą oczarować. Muszę zrzucić parę kilogramów tylko nie wiem w jaki sposób. Zależy mi na tym, żeby po pewnym czasie zaniemówił na mój widok. Nastolatka

Pewna zakompleksiona dziewczyna kilka lat temu bardzo się odchudziła. Stała sie bardzo szczupła. Sądziła, że nie ma chłopaka z powodu nadwagi. Ale potem była przez jakiś czas bardzo szczupła, a chłopaka dalej nie miała. MinęłO trochę czasu, rzuciła odchudzanie, żyje pełnią życia, jest wesoła, dowcipna i bardzo madra.
Naukowcy przeróżnych dyscyplin wciąŻ nie wiedzą, dlaczego dwoje ludzi nagle zwraca na siebie uwagę. To nie jest tylko uroda. Oni dostrzegają w sobie coś, czego inni nie widzą. Taka tajemnica zakochanych.
Oczywiśćie, możesz schudnąć, nadmiar kilogramów może być niezdrowy. Ale powalisz go, jeśli będziesz bardzo zadowolona z siebie, radosna, koleżeńska, optymistycznie podchodząca do życia. Liczy się sposób bycia, blask oczu, piĘkno duszy.
Do tego należy dbać o swój wygląd, szcZególnie o włosy, o ubiór, aby był dobrany do figury. Ale najważniejsze, byś Ty była z siebie zadowolona! Jeśli spojrzysz w lustro i uśmiechniesz się, mrukniesz, że jest ok, wtedy każdy inny człowiek pomyśli to samo!!! To jest tajemnica powodzenia.

Aby schudnąć wystarczy nie jeść zbyt dużo potraw mącznych, mocno ograniczyć słodycze, wyeliminować fast foody, pić sporo wody, wcześnie zjeść kolację i potem już nic. Ale najważniesze, to być wciąż w ruchu, uprawiać wiele sportu pod każdą postacią. Nie obżerać się do bólu, tylko zaspokoić głód, być tak zajętym, by nie skupiać się na jedzeniu jako na najmilszejszej chwili dnia.


Więcej listów:


zadaj pytanie...