5 czerwca

publikacja 05.06.2014 18:15

Wiem, że długo nie pisałam. To wszystko przez szkołę. Mimo że to już prawie koniec roku, nie mamy jeszcze wystawionych ocen.

5 czerwca

Wręcz przeciwnie – kolejny tydzień po brzegi został wypełniony przez różne sprawdziany i kartkówki. Najbardziej jestem przerażona oczywiście testem z matematyki z całego roku. Znając życie pewnie będę niesamowicie zestresowana i zrobię pełno głupich błędów, przez co moja ocena pozostawi sobie wiele do życzenia. Pocieszająca jest myśl, że jeśli przeżyję następne siedem dni, solidnie sobie odpocznę. Swoją drogą to niedawno dowiedziałam się, gdzie spędzę rekolekcje oazowe. Padło na Cieszyn! Strasznie się cieszę, zwłaszcza, że pojadę tam z przyjaciółkami z poprzednich wyjazdów. Z drugiej strony będzie mi także przykro, bo zabraknie Oli, innej koleżanki. A miałyśmy nadzieję, że pojedziemy wszystkie razem… Jak widać Pan Bóg ma inne plany  Mimo wszystko jestem pewna, że dobrze spędzę ten czas.
 
 
P.S. Naprawdę przepraszam za tak długą przerwę. Po prostu w szkole jest teraz niezmiernie ciężko i ledwo wyrabiam z nauką.