Podwórkowe Koła Różańcowe

Madzia Buczek

|

MGN 05/2008

publikacja 06.03.2012 00:52

Już 136 500 dzieci z 30 krajów świata zgłosiło Madzi Buczek z Łazisk Górnych na Śląsku chęć odmawiania modlitwy różańcowej.

Podwórkowe Koła Różańcowe

 Dla tych którzy do Podwórkowych Kół Różańcowych Dzieci należą i dla tych, którzy chcieliby takie koło założyć w swojej klasie, parafii, w szkole, na podwórku lub w rodzinie w najbliższym czasie odbędą dwa spotkania: w Gietrzwałdzie zwanym polskim Lourdes i w Zakopanem na Krzeptówkach.

Maj to idealny miesiąc, by najmniejsze nawet koło różańcowe założyć. W Gietrzwałdzie Matka Boża do dwóch nastolatek: 13-letniej Justyny i 12-letniej Basi powiedziała: „Odmawiajcie gorliwie różaniec”. W 1877 roku między czerwcem a wrześniem dziewczyny kilkakrotnie widziały Matkę Bożą i rozmawiały z nią. „Życzę sobie, byście codziennie odmawiali różaniec” – usłyszały wyraźnie.

Trzecie, tradycyjne spotkanie odbędzie się jak co roku w czerwcu na Jasnej Górze. – Już teraz zacznijcie je organizować – zachęca Madzia. – X Jubileuszowa Pielgrzymka nawiązuje do wszystkich objawień Matki Bożej: „Modlitwą odmieńmy Polskę i świat”. Szczegóły: www.pkrd.vel.pl. Kontakt z Madzią Buczek: magda@pkrd.org.pl

Regionalne spotkania Podwórkowych Kół Różańcowych Dzieci

 

Gietrzwałd - Sanktuarium Matki Bożej
niedziela, 20 kwietnia o godz. 16.00
 
Zakopane Krzeptówki
Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach 
niedziela, 4 maja 
 
X Jubileuszowa Pielgrzymka Podwórkowych Kół Różańcowych Dzieci 
Jasna Góra 
niedziela, 15 czerwca