BIBLIA POWO£ANIE LITURGIA EKUMENIZM KO¦CIO£ PAPIE¯ KARTKI PRASA ROZRYWKA FOTO REKLAMA CZAT
Projekt i wykonanie: Art4net s.c. www.art-4.netSerwis wygenerowany w czasie 0.05601811409s

nr 09/2010

Nowy „Ma³y Go¶æ”
od 25 sierpnia


W numerze:
Saszetka z olejem do g³owy

Plakat


2008-10-20
MISTRZ BENIAMIN
Krzysztof Maciejczyk

Trzykrotny mistrz ¶wiata, wielokrotny mistrz Polski Szóstoklasista – mistrz gier logicznych, matematycznych. I nie tylko.

Beniamin Stecu³a, dwunastolatek z Bytomia, zdobywa nagrody i wyró¿nienia w konkursach matematycznych, logicznych, fotograficznych, pianistycznych, literackich i sportowych. Pó³ki w jego pokoju uginaj± siê pod ciê¿arem medali, pucharów i dyplomów. Sukcesy Beniamina doceni³ nawet Prezydent RP Lech Kaczyñski. W zesz³ym roku przyzna³ mu nagrodê specjaln±.

Z³oto w Pary¿u
Wszystko zaczê³o siê dwa lata temu. Beniamin postanowi³ wystartowaæ w Mistrzostwach Polski w Grach Matematycznych i Logicznych. Przeszed³ etap korespondencyjny, potem przez pó³fina³ na Uniwersytecie ¦l±skim, fina³ na Politechnice Wroc³awskiej i jako... reprezentant Polski pojecha³ do Pary¿a na fina³ miêdzynarodowy. Stamt±d wróci³ z tytu³em mistrza ¶wiata.

Czytaj w Ma³ym Go¶ciu

artyku³ z numeru 11/2008 17-11-2008
DZISIAJ
Pierwszy pi±tek

Niedziela 5 wrze¶nia 2010
XXIII ZWYK£A

Jezus rzek³ do t³umów: „Kto nie nosi swego krzy¿a, a kto idzie za Mn±, ten nie mo¿e byæ moim uczniem
(£k 14,25-33)

Mo¿na i¶æ za Jezusem bez swojego krzy¿a, ale daleko siê nie zajdzie.

¦RODEK ¦WIATA
WNIEBOWZIÊCi
KO£O RATUNKOWE
CZAS NA ¦WIADECTWO
WYWIAD-ÓWKA
GO¦Æ SPORTOWY
WIEM WIÊCEJ
TESTOWANIE
GRAJDÓ£
OBEJRZYJ¦WIAT
MISJA SPECJALNA
ZOO-BACZ
KLUB STRACEÑCÓW
ZABIERZ ST¡D
CHATA LITERATA
WASZ MA£Y GO¦Æ
OKNO REDAKCYJNE
GALERIA
ZNAJD¬ TO ZDJÊCIE
© Ma³y Go¶æ na wiara.pl. Wszelkie prawa zastrze¿one.