nasze media Najnowszy numer MGN 06/2018
dodane 09.04.2017 16:00

Warto przebaczyć

Minęło już tyle czasu, a ja ciągle wspominam pewną wyjątkowo wredną dziewczynę, która zepsuła mi pobyt na zimowisku. Przyczepiła się do mnie, krytykowała, skarżyła, oskarżała, obgadywała, doprowadzała do łez, a jednocześnie była tak fałszywa, że opiekunowie jej wierzyli. Liczę, że nigdy jej już nie spotkam, ale tkwi w mojej głowie i aż się boję letniego wyjazdu. Skrzywdzona

Koniecznie jej przebacz, bo wtedy Tobie będzie lżej. Przebaczenie nie oznacza zapomnienia, ale Tobie wyjątkowo polecam, byś do tej sprawy już nie wracała. Rozpamiętywanie tak negatywnego przeżycia nic dobrego nie daje. Stało się, trudno, może dzięki tej niemiłej sytuacji będziesz sobie kiedyś lepiej radziła, gdyby spotkało Cię coś niesprawiedliwego i przykrego. Teraz liczy się fakt, że się z nią nie widujesz i raczej jej nie spotkasz. Z Was  obu to ją czeka przykrość, bo w końcu większość się od niej odwróci. Możliwe, że za takim zachowaniem kryją się jej przykrości. Może ma jakieś bardzo trudne przeżycia za sobą, może męczy ją zazdrość i stąd takie zachowania? Ciesz się życiem, ciesz się wszelkim dobrem.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

.
 

 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 01.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 24
 • 5
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 14.02.2018
  łączna liczba komentarzy: 10