nasze media Najnowszy numer MGN 06/2018
dodane 15.12.2012 22:12

Chcemy wzajemności

Koleżanka i ja jesteśmy po uszy zakochane w trochę starszych chłopakach. Oni nie zwracają na nas uwagi. Może ja jestem za niska, a koleżanka jest zagrożona, wszyscy wiedzą, że źle się uczy. Niech nam Pani pomoże, by obaj chłopcy zakochali się w nas. Gimnazjalistki

Nie jestem wróżką i nie podam Wam różdżki ani zaklęcia, byście zdobyły ukochanych chłopaków. Wędruj tak po szkole, by często tego chłopaka spotykać, przyglądaj mu się,  uśmiechaj się, bardzo dbaj o siebie, bo chłopcy to na ogół wzrokowcy i patrzą na wygląd. Duża różnica wzrostu nie jest przeszkodą, zresztą, chłopcy lubią niskie dziewczyny, czują się przy nich bardziej męscy. A koleżanka powinna wziąć się ostro do nauki, bo nie widziałam, by dobrze uczący się chłopak zainteresował się dziewczyną, która się nie uczy. Wiem, że się Wam spieszy, że Wam zależy. Ale zapewniam, że każdy człowiek zna porażki uczuciowe i dlatego musicie to w miarę spokojnie przeżyć, gdyby się nie udało spełnić marzeń. Do uczucia potrzebne są dwie chętne osoby i nigdy nikogo nie udało się do uczucia zmusić. Ja wiem, że Wy jesteście zakochane. Ale to samo muszą odczuć wybrani przez Was chłopcy. Pamiętajcie, że dziewczyna nie wyznaje pierwsza uczucia.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  wojas004
  ostatnia aktywność: 08.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 86
 • 2
  LidiaKędra
  ostatnia aktywność: 02.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  kamiś
  ostatnia aktywność: 24.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 55
 • 4
  matkson5
  ostatnia aktywność: 29.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 3
 • 5
  kotek22
  ostatnia aktywność: 15.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 18