nasze media Najnowszy numer MGN 06/2018
dodane 04.12.2012 22:16

Odrzucona

Zauroczyłam się w koledze z równoległej klasy. Zdobyłam się na odwagę, napisałam do niego maila z pytaniem, czy chciałby ze mną chodzić. Niestety, odpisał krótko i grzecznie, że nie skorzysta z propozycji. Nie mam pojęcia, co teraz robić. 12-latka

Kochaj go i nic nie rób. Już popełniłaś spory błąd, bo dziewczyna nie prosi chłopaka o chodzenie. Internet też nie jest sposobem przekazywania takich informacji. Chłopak odpowiedział szczerze i prosto. Z tej historii wyciągnij wnioski na przyszłość: nie proś nigdy o chodzenie żadnego chłopaka. To zadanie chłopaka. Nie pisz nigdy do chłopaka, że się zakochałaś. Jeśli jakiś chłopak Ci sie podoba, to kręć się koło niego, żartuj z nim, nawiązuj kontakt, by Cię polubił, szukaj wspólnych znajomych. Porażki da się przeżyć. Każdy człowiek ma na swoim koncie kilka porażek.Zanim ludzie dobiorą się w pary, to szukają, dokonują złych wyborów, odrzucają się wzajemnie, popełniają błędy. Dlatego obserwuj go, przyglądaj się mu, może kiedyś zostaniesz jego koleżanką. A może kiedyś on za Tobą zatęskni. U nastolatków uczucia ciągle się zmieniają. Młodość nie jest łatwa, ale dasz radę. Tym razem nie masz wzajemności, może podczas następnego zauroczenia trafisz lepiej.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł
 • Kubuś
  15.02.2013 01:10
  Witam, mam pytanie odnośnie tej tu sprawy. Dlaczego dalej sie uważa że kobiecie nie przystoi zaczynać jako pierwszej? Ta niepisana zasada powstaław średniowieczu gdy jedynym prawem kobiety było powiedzenie "Tak" na ślubie... Świat się na szczescie zmienił a kobiety powinny być wyzwolone.
  Że czasy się zmieniły widać w tym co sie teraz dzieję. Jak kobieta nie powinna zaczynać to osoby poniżej 18 roku nie powinny na siebie spoglądać. Nie no mała przesada. Ale czym jest teraz to całe Cholernie. Te związki sa wysoce niezrozumiałe dla mnie przyznamniej. Przepraszam za chaos wypowiedzi, nie koniecznie trzymanie się tematu to powód pory i przezytego dnia, i sory za orty z fona pisza XD
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  wojas004
  ostatnia aktywność: 08.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 86
 • 2
  LidiaKędra
  ostatnia aktywność: 02.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  kamiś
  ostatnia aktywność: 24.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 55
 • 4
  matkson5
  ostatnia aktywność: 29.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 3
 • 5
  kotek22
  ostatnia aktywność: 15.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 18