nasze media Najnowszy numer MGN 06/2018
dodane 21.07.2012 21:47

Nowa w klasie

Do naszej klasy doszła nowa dziewczyna. Chłopcy oszaleli na jej punkcie, większość się w niej zauroczyła. A ona okazała się wredna i złośliwa. Zrobiła mi bardzo brzydki wpis pod zdjęciem, wyśmiewa wszystkich, podkreśla wady w urodzie. Niestety, nikt jej nic nie powiedział do tej pory. 13-latka

Za nową koleżanką chłopcy szaleją i tak jest zawsze w dużych gromadach. Na różne jej wredne zachowania najlepiej reaguj żartem! Nie pokazuj, że Ci przykro, tylko przygotuj sobie różne dowcipne odpowiedzi. Skoro Twoje zdjęcia chamsko podpisała, to powiedz jej, że bardzo dziękujesz za miły wpis, że pewnie długo nad nim myślała. Że chciałaś też coś w tym stylu jej wpisać, ale nie będziesz schodziła na taki poziom. Byłoby bardzo dobrze, gdybyś brała szybko w obronę osoby, które ona wyśmiewa. To ważne, by szyderczy styl się u Was nie upowszechnił. Gdy ona coś złośliwego powie, to zapytaj głośno, skąd w niej tyle złośliwości, czy może ma jakieś kompleksy? Czy dobrze się czuje tylko wtedy, gdy innym dokuczy? Kiedy indziej powiedz jej głośno przy klasie, że bardzo jej współczujesz braku życzliwości. Innym razem zawołaj, by wyluzowała, bo się przez tę złośliwość nabawi się wrzodów żołądka. Nie skupiaj się na niej, nie obgaduj jej. Chłopakom wnet przejdzie, a Wy próbujcie wciągnąć ją w Wasz styl życia.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 


 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  wojas004
  ostatnia aktywność: 08.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 86
 • 2
  LidiaKędra
  ostatnia aktywność: 02.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  kamiś
  ostatnia aktywność: 24.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 55
 • 4
  matkson5
  ostatnia aktywność: 29.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 3
 • 5
  kotek22
  ostatnia aktywność: 15.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 18