nasze media Najnowszy numer MGN 06/2018

jad/Zenit

dodane 18.07.2012 10:44

Londyn: Na początek igrzysk Msza święta

W ramach katolickiego zaangażowania w ceremonię rozpoczęcia igrzysk w Londynie, 28 lipca zostanie odprawiona Eucharystia w katedrze Westminsterskiej.

Katolicy rozesłali tysiące zaproszeń. Uroczystej celebracji będzie przewodniczył abp Vincent Nichols, przewodniczący episkopatu Anglii i Walii. Msza rozpocznie się o 14.30. Jednym z celebrujących Mszę świętą będzie nuncjusz apostolski na Wyspach Brytyjskich abp. Antonio Mennini. Wraz z nim przy ołtarzu staną biskupi i arcybiskupi Westminsteru. Będzie także arcybiskup San Juan, Puerto Rico Roberto González Nieves.

Z kolei 8 sierpnia o 12.30 w Katedrze św. Jerzego w Southwark zostanie odprawiona Msza dziękczynna za zorganizowanie 14. Igrzysk Paraolimpijskich.

James Parker, koordynator katolickich wydarzeń towarzyszących igrzyskom w Londynie zwraca uwagę, że wśród sportowców jest wielu takich, którzy są katolikami i dla których Bóg jest ważny także w sportowej karierze. Do nich w sposób szczególny są skierowane zaproszenia na londyńskie Msze "olimpijskie".

« 1 »
 • luba
  18.07.2012 11:32
  Walcz o powrót do Mszy Świętej według starego rytu, tzw. Trydenckiej, w której Bóg zajmuje centralne miejsce - tak jak powinno być. Możesz rozgłaszać słowa Boże mówione przez Mojego umiłowanego kapłana Christiana Lamberta. Jak na razie, to tylko on mówi głośno bez obaw o mnie - KRÓLU JEZUSIE CHRYSTUSIE. Ten temat teraz jest NAJWAŻNIEJSZY, bo tylko BÓG - KRÓL uratuje świat opanowany przez naszych wrogów, których jest mnóstwo począwszy od Watykanu. Dlatego głoś, że Moi wrogowie nie czynią konsekracji Mojego Najświętszego Ciała, abyście nie mieli żadnych ŁASK i byli poddani tylko demonicznym władzom. Rozszerzaj wiadomości o Moich rycerzach Chrystusa Króla, których przeciwnikami są rycerze Kolumba - człowieka o niewiadomym i zmienionym życiorysie. WALCZ O MNIE KRÓLA, BO NASI WROGOWIE WALCZĄ Z ZACIEKŁOŚCIĄ O SWOJEGO KRÓLA LUCYFERA.

  „JEZUS CHRYSTUS KRÓL.”
  www.echoChrystusaKrola.info lipiec
  Katechezy BP Ch, Lamberta www.rycerzeChrystusa.com
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 01.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 24
 • 5
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 14.02.2018
  łączna liczba komentarzy: 10